Értékesítő pozícióba munkatársat keresünk Pécsett

P1 Rádió Kft.
Pécs
2021. 02. 23.

Pécs meghatározó – a legszélesebb portfólióval és a legnagyobb eléréssel rendelkező - médiacsoportja és médiaügynöksége keres értékesítési munkatársat

Feladatok

  • A teljes termékportfólió értékesítése a meglévő és az új ügyfelek számára
  • Új ügyfelek felkeresése és saját ügyfélkör kialakítása
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Hirdetések kapcsán felmerülő adminisztrációs feladatok
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, kapcsolatápolás

Elvárások

Te lehetsz leendő Munkatársunk, ha:

  • Magabiztosan és hitelesen kommunikálsz
  • Eredmény,- és sikerorientált vagy
  • Tudsz önállóan dolgozni

Előnyök

  • Előnyt jelenthet hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Tréningek
  • Céges telefon és laptop
  • Azonnali munkakezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkarend

  • Általános