Office Coordinator kollégát keresünk Pécsett

Office Coordinator - Pécs

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak. Tapasztalatunk és az általunk nyújtott minőségi szolgáltatások segítséget nyújtanak a bizalom megerősítésében a tőkepiacokon és a gazdaságban világszerte. Olyan kivételes vezetők kerülnek ki munkatársaink közül, akik közösen azért dolgoznak, hogy megfeleljenek az ügyfeleinkkel szembeni vállalásaiknak. Ennek érdekében kiemelkedő szerepet játszunk egy jobban működő világ felépítésében munkatársaink, ügyfeleink és a minket körülvevő közösségek számára.

A közeljövőben megnyíló pécsi irodánkba várjuk jelentkezésed!

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú főiskolai / egyetemi diplomával rendelkezel (pénzügy, gazdasági végzettség elvárt)
  • Tárgyalóképes szinten beszélsz angolul
  • Jó kommunikációs érzékkel, ügyfélközpontú magatartással rendelkezel
  • Agilis, megbízható személyként írnád le magad, akinek fontos az önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Már többéves tapasztalatot szereztél hasonló pozícióban
  • Üzletfejlesztésben is otthonosan mozogsz
  • Előny, ha már szereztél Big 4 tapasztalatot, valamint önálló projekteket is menedzseltél

Mik lesznek a feladataid?

  •  A pécsi iroda általános operációs feladatai
  • Vendégek fogadása és a cég reprezentálása
  • Lokális üzletfejlesztés
  • Folyamatos kapcsolattartás a budapesti irodával
  • Projekt menedzsment és támogatás

Ha magadra ismertél, várjuk jelentkezésed!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános