Víz-gáz-fűtésszerelésben jártas szakmán belüli kisegítőnek álláslehetőség Pécsett

Fábrik-Therm Kft.
Pécs
Bruttó 220 000 Ft - 270 000 Ft / Hónap
2021. 02. 16.

Pécsi építőipari cég keres víz-gáz-fűtésszerelésben jártas szakmán belüli KISEGÍTŐ munkavállalókat!

Felsorolt szakmával végzett és ezekhez a szakmákhoz esetleg érdeklődéssel fordulók is jelentkezzenek bátran!

Olyanok jelentkezését is várjuk,akik munkát keresnek és akiknek nem gond a fizikai tevékenység !

Kezdő végzettség,nyugdíj melletti dolgozás,nem szakmabeli is jöhet!

Személyes elbeszélgetés,közös megegyezés után,azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Víz-gáz-fűtésszerelés,kivitelezés,szerelés és ezekkel a munkákkal kapcsolatos teendők előkészítés.

Elvárások

  • Elvárásaink a munkával kapcsolatosan a megbízhatóság,pontosság és ha nem is tapasztalt, de folyamatos részvét ennek elsajátításában!Ha pedig kezdő, akarjon egy csapat munkájának része lenni, hiszen ez egy csapat, amely összedolgozik!

Amit kínálunk

  • Megbecsülés,folyamatos munka.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános