Útátfúrásban, rakétázásban jártas munkatársat keresünk közműépítéshez

PanTáv Kft.
Pécs
2021. 02. 11.

Közműépítésben 22 éve dolgozó vállalkozásunkhoz keresünk  csigás fúróval és rakétával történő utátfúrásban gyakorlattal rendelkező szakembert.

Távközlési és elektromos hálózatok építésénél 40 - 200 mm átmérőjű csövek fektetéséhez szükséges járda és útátfúrások kivitelezése  elektromos csigafúróval, valamint   sűritett levegős rakétával .

Feladatok

  • Csigafúrók és rakéták  valamint a csatlakozó kompresszorok üzemeltetése, napi karbantartsi feladatok elvégzése.
  • Indító és fogadógödrök helyének kijelőklése  és  kiásásának irányítása.
  • Terv alapján fúrás, mélység Irány meghatározása, a furás folyamán esetleg fellépő problémák kezelése,eszközök helyszínre juttatása, céges gépjárművel,   biztonságos munkakörnyezet kialakítása   ( korlátozás stb )

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett nagy tapasztalat
  • Rajzolvasási képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • B+E kategóriás jogosítvás
  • Informatikai ( levelezés  ) ismerete,
  • gépek karbantartásában szerzett gyakorlat, nehézgépkezelői jogosítvány
  • ALapozógép OKJ

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés   netto 200000 Ft-tól
  •  Céges gépjármű, vidéki munkavégzés esetén szállás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános