Útátfúrásban, rakétázásban jártas munkatársat keresünk közműépítéshez

PanTáv Kft.

Építőmunka

Munkavégzés helye: Pécs

2021. 02. 11. 16:23

Közműépítésben 22 éve dolgozó vállalkozásunkhoz keresünk  csigás fúróval és rakétával történő utátfúrásban gyakorlattal rendelkező szakembert.

Távközlési és elektromos hálózatok építésénél 40 - 200 mm átmérőjű csövek fektetéséhez szükséges járda és útátfúrások kivitelezése  elektromos csigafúróval, valamint   sűritett levegős rakétával .

Feladatok

  • Csigafúrók és rakéták  valamint a csatlakozó kompresszorok üzemeltetése, napi karbantartsi feladatok elvégzése.
  • Indító és fogadógödrök helyének kijelőklése  és  kiásásának irányítása.
  • Terv alapján fúrás, mélység Irány meghatározása, a furás folyamán esetleg fellépő problémák kezelése,eszközök helyszínre juttatása, céges gépjárművel,   biztonságos munkakörnyezet kialakítása   ( korlátozás stb )

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett nagy tapasztalat
  • Rajzolvasási képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • B+E kategóriás jogosítvás
  • Informatikai ( levelezés  ) ismerete,
  • gépek karbantartásában szerzett gyakorlat, nehézgépkezelői jogosítvány
  • ALapozógép OKJ

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés   netto 200000 Ft-tól
  •  Céges gépjármű, vidéki munkavégzés esetén szállás