Termelésfejlesztő munka Pécsett

Pécsi Partnerünkhöz keresünk Termelésfejlesztő munkatársat!

Hosszútávú munkalehetőség szakmai fejlődési lehetőséggel innovatív munkakörnyezetben!!!

Feladatok

  • Folyamatok elemzése, fejlesztési potenciálok beazonosítása
  • Hatékonyságnövelési és költségcsökkentési potenciálok azonosítása
  • Fejlesztési eredmények dokumentálása, kommunikálása, standardokba való beépítése
  • Innovációs kezdemények generálása mind vezetői, mind dolgozói oldalról
  • Projektkoordináció
  • Munkaerő tervezés
  • Beosztottak vezetése és fejlesztése, utánpótlási tervek készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Termelési területen szerzett min 5 éves vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office Excel, Word, PowerPoint haladó szintű ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód és analítikai szemlélet
  • Rendszerszemlélet
  • LEAN szemlélet
  • Minimális LEAN eszköztár ismerete (pl: értékáram-elemzés, struktúrált problémamegoldás, PDCA, Six Sigma)
  • Emberközpontú vezetési szemlélet
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • InnovatÍv környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető