Irodai adminisztrátor pozícióban álláslehetőség Pécsett

Relavill Kft.
Pécs
2020. 12. 17.

Irodai adminisztrációs feladatok ellátásához keresünk hosszútávra, teljes munkaidőben munkatársat.

Feladatok

  • szerződések, számlák és írásbeli dokumentumok készítése, szerkesztése, iktatása,
  • napi adminisztratív teendők,
  • számlák rögzítése könyvelő programban,
  • banki átutalások előkészítése,
  • postázás,
  • munkaidő és szabadság nyilvántartások kezelése,
  • központi e-mailek és telefonhívások kezelése.

Elvárások

  • gazdasági és könyvelési folyamatokat ismerete,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • pontos, precíz, gyors munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyök

  • hasonló munkaterületen eltöltött több éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • stabil tulajdonosi háttér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános