Az Országos Diákszínjátszó Egyesület projektasszisztensi állást hirdet pécsi munkavégzéssel

Projektasszisztens

Kulturális, színházi és oktatási tevékenységet folytató szervezetünk keres projektasszisztensi feladatok ellátására pályakezdő kollégát, főállású munkaviszonyban, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • közreműködés a pályázati dokumentációk összeállításában,
  • adminisztráció,
  • projektekkel kapcsolatos operatív ügyintézés,
  • a projektmenedzser, és a szakmai vezetők munkájának segítése,
  • általános irodai asszisztensi és szervezési feladatok
  • induló képzések adminisztrációs támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (irodai alkalmazások),
  • angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • változatos feladatok,
  • támogató csapat, családias légkör,
  • stabil, régóta működő szervezeti háttér.

Szakmai és személyiségre vonatkozó elvárások:

  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció, jó problémamegoldó készség,
  • logikus gondolkodásmód, következetesség, priorizációra való képesség,
  • önálló, proaktív munkavégzés, talpraesett személyiség,
  • pontosság, precizitás,
  • terhelhetőség,
  • felelősségteljesség, megbízhatóság,
  • előnyt jelent: a kulturális, színházi és oktatási területek iránti érdeklődés.

Jelentkezési határidő: 2020.12.11.

  • A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, fényképes önéletrajzzal:

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott