A Ciao Ristorante e Pizzeria étterem menedzser pozícióra keres munkájára igényes kollégát

A Ciao Ristorante e Pizzeria étterem menedzser pozícióra keres munkájára igényes jelentkezőt

FELADATOK:

  • Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
  • az étterem magas szintű szolgáltatásainak biztosítása,
  • az egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása,
  • felszolgálók és szakácsok munkájának szervezése, koordinálása,
  • készlet és áru gazdálkodás,
  • számlázási fegyelem betartása, betartatása,
  • rendezvények és étkezések lebonyolítása,
  • a vendéglátó egység zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
  • felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért,
  • felelős a vendégek által elvárt és a Ciao tulajdonosi köre által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért,
  • a vendégelégedettség folyamatos figyelése és javítása,
  • munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
  • együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel,
  • napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése,
  • részvétel a marketing koncepciók és stratégia kidolgozásában.

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség,
  • ismerje az olasz gasztronómiát és alapanyagait,
  •  menedzseri tapasztalat,
  • vendégorientált gondolkodásmód,
  • csapatmunka, pozitív szemlélet,
  • csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia,
  • kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség,
  • olasz nyelvtudás előny.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korrekt, nyereségarányos jövedelem,
  • biztos hátterű munkahely,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • igényes munkahelyi környezet.

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Elvárások

  • Olasz nyelvtudás.

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető