Raktáros adminisztrátor munka Pécsett

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég –

Raktáros adminisztrátort keres

Feladatok:

Te vagy az IGAZI, ha

  • van raktározásban szerzett tapasztalatod; raktári anyagok bevételezése és kiadása;
  • középfokú szintű MS Office ismereteid vannak;
  • jó problémamegoldó képességed van;
  • megbízható vagy és precíz
  • beszélsz németül

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • leltározási feladatokban való részvétel;
  • szállítólevél és számla kiállítása, CMR készítése ;
  • raktárban felmerülő problémák továbbítása a német kollégák felé;
  • a termelés kiszolgálásánál felmerülő hiányok, problémák megoldásában aktív részvétel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • jelenléti bonusz, egyéb bonusz juttatás
  • folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség vár Rád egy gyorsan növekvő vállalatnál.

Jelentkezéseket önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános