Pécsett keresünk üveges szakembert

Üvegker Kft.
Pécs
Bruttó 200 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2020. 07. 15.

Cégünk keres üveges szakembert, aki járatos zuhanykabinok, üveg korlátok szerelésében.

A munkavégzés helyszíne javarészt Pécsett van.

Mivel a munkavégzés mások otthonában történik elvárás a kultúrált megjelenés, precíz munkavégzés, megfelelő komunikációs képesség.

Feladatok

  • Általános üvegezés, zuhanykabin szerelés, üvegkorlát szerelés.

Elvárások

  • Megbízhatóság, csapatmunkára alkalmasság.

Előnyök

  • Jártasság a szakmában, precizitás, munkabírás.

Kis cég vagyunk, kérem csak akkor jelentkezzen, ha valóban érdekli az állás. (nem arra szeretnénk az energiánkat fordítani, hogy interjúztassunk fölöslegesen).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott