Pécsi 4*-os szállodába recepciós kollégát keresünk

Hausmann Kft.
Pécs
2020. 06. 18.

Pécs belvárosában található 4*-os boutique hotelbe keressük recepciós kollegánkat.

Jelentkezz, ha a következő feltételek / elvárások alapján úgy érzed szívesen dolgoznál velünk!

Feladatok

  • gyors és hatékony check in, illetve check out lebonyolítása és az azzal járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • kassza kezelése, számlázás
  • a vendégek számára barátságos és magas színvonalú kiszolgálás biztosítása
  • vendégpanaszok és kérések kezelése
  • részlegek közötti együttműködés biztosítása
  • ajánlatok, visszaigazolások készítése

Elvárások

  • angolul szòban és írásban is magabiztos (legalább középfokú) kommunikáció
  • szakirányú végzettség vagy ezen a területen szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • csapatban és önállòan is megbízhatò, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • igényes megjelenés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • fiatalos összetartó csapat
  • hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott