Pécsi telephelyre 25 év alatti munkatársat keresünk adminisztrációs munkára

Az Automatikus Kenés Megoldások Kft. pécsi telephelyére 25 év alatti munkatársat keres műhely tevékenységének adminisztrálására.

Hosszú évek tapasztalatával rendelkezünk hidraulika, pneumatika és kenéstechnika terén.

Stabil biztos munkahelyet kínálunk.

Feladatok

  • Munkaidők rögzítése
  • Projektek adatainak rögzítése
  • Anyagrendelés
  • Beszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • 25 év alatti
  • Bármilyen OKJ bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Felsőfokú végzettséggel, folyamatban lévő tanulmányokkal NEM rendelkezik!
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook vagy más levelező szoftver)

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, használatával kapcsolatban szerzett korábbi tapasztalat
  • Beszélt idegen nyelvek (angol, német)

Amit kínálunk

  • Fiatalos, rugalmas csapat, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú elhelyezkedés és karrier építés lehetősége
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív vállalat
  • Biztos munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Modern, kulturált, otthonos környezet
  • Csapatépítő programok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott