Baksai Gyógy és Fűszernövény üzembe keresünk tapasztalattal rendelkező adminisztrátort

Gyógy- és Fűszernövények termesztésével, gyűjtésével, feldolgozásával és kereskedelmével foglalkozunk.

Irodai munkára keresünk adminisztrátort, aki rendelkezik jogosítvánnyal, alapvető számítógépes ismeretekkel (office programok).

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • a cég munkaügyeinek vezetése és a könyvelési anyag összeállítása
  • ezen felül változatos cégügyek intézésésében való részvétel (működési engedélyek, bevallási kötelezettségek, öko és egyéb tanusítványaink dokumentációja)

Elvárások

  • jogosítvánnyal
  • alapvető számítógépes ismeretek(office programok)

Előnyök

  • tapasztalat
  • önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Baksához közeli lakhely
  • érdeklődés a gyógynövények iránt.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános