A TerraSol Team irodavezetőt keres pécsi csapatába

Társaságunk, a TerraSol -  Van Megoldás Természetesen Kft. megújuló energiaforrásokon alapuló energiatermelő rendszerek kereskedelmével és telepítésével foglalkozik, továbbá norvég elektromos fűtőpanelek pécsi viszonteladója.

A TerraSol Team most új irodavezetőt keres pécsi csapatába.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • számlázás, házipénztár kezelése
  • ügyfélszolgálat, vevőkezelés
  • könyvelési és bérszámfejtési anyag összekészítése
  • szerződéskötések és szerződések nyomon követése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, levelező rendszerek)
  • empátia, jó kommunikációs készség
  • megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • önállóság

Előnyök

  • angol nyelv alapfokú ismerete
  • jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott