Adminisztrátor,ügyintéző munkatársat keresünk pécsi értékesítő csapat bővítésére

Hidro-Mobil Kft.
Pécs
2020. 02. 12.

A Hidro-Mobil Kft. adminisztrátor, ügyintéző munkatársat keres pécsi értékesítő csapatának bővítésére!

Feladatok

  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, rendszerezése, nyomon követése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása, vevőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • 25. életévét be nem töltötte
  • OKJ bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Felsőfokú végzettséggel, folyamatban lévő tanulmányokkal NEM rendelkezik!

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • A felsorolt területeken szerzett korábbi tapasztalat vagy szakképesítés
  • Beszélt idegen nyelvek (angol, német)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Fiatalos, rugalmas csapat, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú elhelyezkedés és karrier építés lehetősége
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív vállalat
  • Biztos munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Modern, kulturált, otthonos környezet
  • Csapatépítő programok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott