Adminisztráció, irodai munka

Adminisztrátor,ügyintéző munkatársat keresünk pécsi értékesítő csapat bővítésére

Munkavégzés helye: Pécs
2020. 02. 12. 10:16

A Hidro-Mobil Kft. adminisztrátor, ügyintéző munkatársat keres pécsi értékesítő csapatának bővítésére!

Feladatok:

  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, rendszerezése, nyomon követése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása, vevőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • 25. életévét be nem töltötte
  • OKJ bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Felsőfokú végzettséggel, folyamatban lévő tanulmányokkal NEM rendelkezik!

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • A felsorolt területeken szerzett korábbi tapasztalat vagy szakképesítés
  • Beszélt idegen nyelvek (angol, német)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, rugalmas csapat, családias munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú elhelyezkedés és karrier építés lehetősége
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív vállalat
  • Biztos munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Modern, kulturált, otthonos környezet
  • Csapatépítő programok
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése