Takarítói állás Pécsett

Hidrot Kft.
Pécs
2020. 02. 03.

Hidrot Kft.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég.  Elsősorban különféle zöldfelület karbantartó, útkarbantartó, hó eltakarító és téli síkosság mentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglakozó cég keres

Takarító

munkatársat

Feladatok

  • Irodák, mellékhelységek, konyhák takarítása
  • Gyár épületében lévő öltözők, zuhanyzók, mellékhelységek takarítása
  • Szemetesek kiürítése
  • Napi posta elvitele, elhozatala a postafiókból

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • szakirányú végzettséget nem igényel
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Jelentkezését kérjük bérigény megjelőlésével

Előnyök

  • több éves takarításban szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott