Sport rendezvényszervező munkatársat keresünk

OPTIMALIS Kft.
Pécs
2020. 01. 27.

Sport rendezvényszervezői feladatok ellátására munkatársat keresünk partnerünk számára!

Amennyiben úgy érzi megfelelő a munkakör betöltésére küldje el számunkra fényképes önéletrajzát.

Feladatok

  • Időpont egyeztetések, a személyi edzésekre jelentkezések fogadása személyesen és telefonon
  • Személyi edzés szervezése, tartása
  • Pályázathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, rendszerezése
  • Pályázatban résztvevő célcsoport személyjeivel való kapcsolattartás
  • Rendezvényeken való aktív részvétel szervezőként
  • Egyéb, a Vezető által kijelölt feladatok és tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Sportosság, jó fizikai erőnlét
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Érettségi bizonyítvány

  • Sportszervezésben, személyi edzés tartásában való tapasztalat
  • Rendezvényszervezéssel kapcsolatos tapasztalatok
  • Sporttal kapcsolatos végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Modern irodai környezet
  • Részvétel változatos és új helyzetekben
  • Munkaügyekkel kapcsolatban céges járművet tudunk biztosítani
  • Mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános