Építésvezető munka Pécsett, felsőfokú mérnöki végzettséggel

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • Pécsi székhelyű ingatlanbefektető cégünk részére keresünk projekt menedzsert/műszaki ellenőrt.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • A végső tervek egyeztetése a tervezővel
  • A fővállalkozói tender irányítása
  • Koordinációs értekezletek levezetése
  • Minőségbiztosítási utasítások, eljárások elkészítése, bevezetése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Dokumentáció kezelése, aktualizálása
  • A műszaki átadás, átvételi eljárás lefolytatása
  • Hatósági engedélyek beszerzése

Elvárások

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Építőipari minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (előny)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos és kihívást jelentő feladatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető