Adminisztrátor, ügyintéző munkatársat keresünk

A több mint 10 éve stabilan működő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, mozgás- és kenéstechnológiához teljes körű szolgáltatást nyújtó
Automatikus Kenés Megoldások Kft.

Adminisztrátor, ügyintéző

munkatársat keres hosszú távra pécsi csapatának erősítéséhez!

Feladatok

  • Pénzügyi, számviteli ügyintéző által kiadott adminisztrációs feladatok
  • Dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • OKJ bizonyítvány (bármilyen területről)
  • 25. életévét be nem töltötte
  • Felsőfokú végzettséggel, folyamatban lévő tanulmányokkal NEM rendelkezik!
  • Csapatjátékos, pozitív életszemléletű
  • Alkalmazkodó, gyors, pontos, precíz

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Beszélt idegen nyelv (angol, német)

Amit kínálunk

  • fiatalos, rugalmas csapat
  • családias munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú elhelyezkedés és karrier építés lehetősége
  • folyamatosan fejlődő, innovatív vállalat
  • biztos munkahely
  • változatos munkavégzés
  • modern, kulturált, otthonos környezet
  • csapatépítő programok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott