Irodavezető munkakörbe kollégát keresünk Pécsett

IntelliFactory Kft.
Pécs
2019. 10. 14.

Az IntelliFactory Kft. funkcionális programozással, informatikai rendszerek tervezésével és fejlesztésével, és programozói produktivitást növelő technológiák kutatásával foglalkozik.

Induló pécsi 4-5 fős irodánk kialakításához, vezetéséhez keresünk fiatal, agilis, akár pályakezdő kollégát.

Feladatok

  • az iroda teljes adminisztrációja
  • az ügyvezető munkájának támogatása, folyamatos kommunikáció
  • social media tartalmak előállítása, kampányok koordinálása
  • események, meetup-ok szervezése

Elvárások

  • felsőfokú/folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • proaktív, feladatorientált személyiség
  • nagyfokú kreativitás
  • önálló munkavégzés
  • Office programcsomag alapos ismerete

  • képszerkesztő szoftver (pl. Adobe Photoshop) felhasználói szintű ismerete
  • külföldi tanulmányok és munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető