Irodai asszisztens kollégát keresünk pécsi munkahelyre

Az Energosun Investment Zrt. napelem rendszerek tervezésével, telepítésével, fejlesztésével foglalkozó cég, mely 1991 óta szállít gazdaságos és személyre szabott megoldásokat partnereinek.

Egyre bővülő tevékenységünk magas szintű ellátásához keressük csapatunk új tagját pécsi irodánkba, irodai  asszisztens munkakörbe.

Feladatok

Amiket rád szeretnénk bízni

  • irodai adminisztráció és recepciós feladatok elvégzése
  • ügyvezető igazgató munkájának támogatása, mint személyi asszisztens
  • operatív feladatok támogatása, mint szakmai asszisztens

Elvárások

Jelentkezz, ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • szeretnél többet tudni a napelem rendszerekről, azok telepítéséről
  • fontos számodra a fejlődés, új ismeretek elsajátítása
  • proaktív gondolkodású vagy
  • motiválnak a változatos feladatok
  • jól és konstruktívan kommunikálsz írásban és szóban
  • legalább középfokú végzettséged van

Amit kínálunk

Amit mi kínálunk:

  • felkészült, nagy szakmai tudású csapat tagja lehetsz
  • izgalmas fejlesztésekben vehetsz részt
  • hosszú távon szeretnénk rád számítani
  • rugalmas munkafeltételeket biztosítunk
  • versenyképes jövedelmet adunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott