Pécsi Lipóti Pékség és Kávézóba mosogatót keresünk azonnali kezdéssel

3P Slyven Kft.
Pécs
2019. 09. 27.

A pécsi Szliven áruházban található Lipóti Pékség és Kávézóba munkatársat keresünk mosogató munkakörbe, azonnali kezdéssel!

Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Feladatok

  • mosogatás
  • a vendégtér tisztán tartása (főként az üzletben és a terasz területén lévő asztalok)
  • a rend és a tisztaság folyamatos fenntartása az üzletben

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • magára és munkájára, környezetésre igényes személy
  • gyors, lendületes munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiszámítható munkaidő és bérezés
  • heti 5 napos munkavégzés 9:00-17:20-ig tartó munkaidőben (hétfőtől péntekig)
  • igényes, barátságos munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános