Irodai adminisztrációs - értékesítői munkakörben álláslehetőség Pécsett

Kovács Péter Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 100 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2019. 09. 17.

1970-ben alapult közel 50 éves múltú cégünkhöz keresünk 20-40 év közötti jó megjelenésű céltudatos hölgyeket és férfiakat egyaránt. Másodállásra ( heti 10-12 munkaóra) illetve főállásra (heti 25-30 munkaóra). A munkaórák végzése szabad időbeosztásban történik.

Másodállásra egyetemisták illetve főállással rendelkezők jelentkezését várjuk!

Cégen belüli díjmentes képzést vállalunk hogy a munkatársak a lehető legprofibban végezzék a munkájukat.

  • Értékesítői pozícióra
  • Vezetői pozícióra

FÉNYKÉPES önéletrajzzal jelentkezhetnek a hírdetés alján, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolat felvétel telefonon, meglévő adatbázisból.
  • Ügyfelekkel való találkozók lebonyolítása.
  • Pénzügyi helyzet felmérés és igényfelmérés ( Betanított)
  • A legjobb lehetőség megkeresése az ügyfelek számára.

Elvárások

Végzettség:

  • Minimum Érettségi bizonyítvány

Személyiség:

  • Jó megjelenés
  • Céltudatosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Ki emelkedni akarás a tömegből.
  • Fejlődni akarás
  • Emberközpontúság

Előnyök

  • Bármilyen Diploma

Amit kínálunk

  • Európai szintű fizetés
  • Exklúzív külföldi és belföldi utazások
  • Óriási Személyiség fejlődés
  • Motiváció
  • Modern Környezet
  • Fiatalos Csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető
  • Felső vezető