Asszisztens munkatársat keresünk teljes munkaidőben Pécsett

Asszisztenst keresünk teljes munkaidőben (Pécs)

Munkavégzés helye: késő délelőttől kora délutánig Kozármisleny, a nap többi részében pedig rugalmasan otthonról.

Jelentkezés e-mailben önéletrajzzal, mellé pár soros bemutatkozással és bérigénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • online felületen leadott rendelések kezelése
  • adminisztratív feladatok elvégzése (számlázás, csomagok összekészítése, címzése, határidők nyomonkövetése)
  • partnerekkel való kapcsolattartás gépkocsival Pécsen és környékén
  • online marketing tevékenységek elvégzése
  • időnként személyes feladatok elvégzése is

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját személyautóval rendelkező
  • hibátlan helyesírás
  • nagy fokú precizitás
  • kézügyesség
  •  önállóság és kreativitás
  • kedvesség
  • Word/Excel ismerete

Előnyök

  • 25 év alatti
  • képzést/egyetemet végzett, pályakezdő

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő, aminek a nagy része otthonról is elvégezhető
  • magas bérezés
  • családias légkör
  • kávé és tea korlátlan fogyasztása munkaidőben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános