Építésvezető / művezető állás Németországban, német nyelvtudással

PTFK Kft.
Németország
Nettó 800 000 Ft - 1 200 000 Ft / Hónap
2024. 06. 19.

Közműépítő vállalkozás (Villany/Telefon/Víz) keres Németország területére építésvezetőt / művezetőt (betanítással is).

Német kommunikációképes nyelvtudás szükséges.

Távközlési vagy elektromos hálózat építésben szerzett gyakorlat előny. Közműépítésben szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel.

Feladat a 3-5 fős munkacsapat(ok) napi irányítása, ellenőrzése az projectmanager utasításai és a tervek alapján.

Versenyképes fizetést és jó minőségű szállást biztosítunk.

3 hét külföld 1 hét itthon.

Hazajárás általában céges gépjárművel vagy saját gépjármű használatával történik megegyezés szerint.

Havi bérezés megegyezés szerint bankszámlára utalással (forintban és/vagy euróban).

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Kapcsolattartás német nyelven a helyszínen megbízóval, közművek képviselőivel, esetleg a lakókkal.
  • Az építésvezető / Művezető feladata 2-3 munkacsapat irányítása a munkaterületen.
  •  A feladatot az projectmanager utasításai és a tervek alapján kell végezni.
  • Anyagok helyszínre szállításának szervezése, az elvégzett munka minőségének ellenőrzése és dokumentálása.

Elvárások

  • Távközlési vagy elektromos vagy vízhálózat építésben szerzett gyakorlat.
  • Kezdő vagy kevés gyakorlattal rendelkezők számára jó műszaki érzék és szervezési képesség.
  • B kategóriás jogosítvány feltétel.
  • Terv olvasása német nyelven és értelmezési képesség feltétel.

  • Németországi (ausztriai) munkaterületen szerzett gyakorlat, helyi szabályok és szabványok ismerete.
  • (Németországi lakhellyel jelentkezőket is várunk Kaiserslautern,Ramstein környékéről).
  • Alap informatikai ismeretek (levelezés, fotók készítése mentése).

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés Euróban és Forintban. (Nettó 2000-3000 Euró / hó gyakorlattól , adózási formától függően és megegyezéstől).
  • Jó minőségű szállások magánházaknál apartmanokban, nem tömegszálláson. Vállalkozás költségén).
  • Motivált, dolgozni akaró magyar beosztottak (munkahelyi italozás / kábítószer kizárva).
  • Céges gépjárművel hazajárás a vállalkozás költségére (havi 1).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető