Konyhalány pozícióba munkatársat keresünk Belvárdgyulán

Bővítjük fiatalos csapatunkat, melybe ezúttal KONYHAI KISEGÍTŐT keresünk.

Ha te is szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk fényképes önéletrajzodat!

Feladatok

  • Kitakarítja a konyhát, segédkezik a konyhai munkákban, elmosogatja a konyhaedényeket.
  • A nyersanyagokat és eszközöket behordja a munkaterületre
  • Megtisztítja az alapanyagokat
  • Feldarabolja és főzésre előkészíti az alapanyagokat
  • A szakács utasításait követve segít a főzésben
  • Közreműködik az ételek kiosztásában
  • a tányérokat, edényeket, ételmaradékokat összegyűjti
  • Betartja az utasításokat
  • Együttműködik a séffel, szakáccsal és felszolgálóval

Elvárások

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van

  • közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Várjuk a jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben!

Amit kínálunk

  • hivatalos, bejelentett munkahely
  • versenyképes munkabér
  • kiszámítható munkaidő
  • napi egyszeri étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos