Szerviz lakatos munkakörbe kollégákat keresünk Pécsett hosszú távra

AQUINNO SERVICE Kft.
Pécs
2019. 08. 07.

Pécsi telephellyel, speciális ipari berendezések országszerte végzett karbantartásához fémipari vagy gépipari alapvégzettségű kollégákat keresünk szerviz lakatos munkakörbe, hosszú távra.

Heti 2-4 nap vidéki tartózkodást vállalni tudó és akaró, motivált kollégák jelentkezését várjuk iskolai végzettséget és korábbi (leinformálható) munkatapasztalatot is bemutató önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel.

Feladatok

  • társaságunk profiljában szereplő speciális ipari berendezések üzemelési helyen történő karbantartása az ország különböző pontjain
  • esetenként műhelyben végzett előkészítő vagy javító munka, valamint helyszíni technológiai gépészeti szerelés

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség (pl. lakatos, gépszerelő)
  • motivált, önálló, megbízható, precíz munkavégzés vezetői utasítások betartásával
  • B kategóriás jogosítvány min. 5 év gépjárművezetői tapasztalattal
  • ápolt megjelenés, csapatszellem, jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Előnyök

  • több éves szakmai tapasztalat
  • angol/német nyelv alapfokú ismerete
  • targonca vezetői új típusú jogosítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidővel
  • megbízható bérfizetés
  • kultúrált üzemi és szociális munkakörnyezet, családias csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános