Grafikus, UI/UX designer munka Pécsett

Zinemath Zrt.
Pécs
2019. 07. 05.

A Zinemath Zrt. munkatársat keres UI/UX DESIGNER pozícióba a pécsi kutató és fejlesztő csapatába.

A fejlesztés középpontjában orvosi és oktatási területen alkalmazott 3D orvosi képet és virtuális tartalmat megjelenítő szoftverek és az ezeket kiszolgáló tartalomszolgáltató rendszerek létrehozása áll.

Munkavégzés helye: Pécs

A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kasttintva várjuk.

Feladatok

  • Orvosi és rehabilitációs szoftverek grafikus felületeinek tervezése és UX feladatok végzése.
  • A szoftverek specifikációinak és funkcióinak részletes ismerete.
  • Felhasználó központú megoldások tervezése.
  • A fejlesztéshez szorosan kapcsolódó weboldalak tervezése a szektor sajátosságait és a célcsoport igényeit figyelembe véve.
  • UX trendek, webes trendek, piaci innovációk és irányelvek ismerete.folyamatos nyomon követése.
  • Arculati és időnként felmerülő DTP anyagok tervezése és nyomdai előkészítése.
  • A fejlesztés során kapcsolattartás a fejlesztőkkel és az érintett társterületekkel.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • UI, UX, webergonómiai ismeretek
  • Figma, vagy valamilyen UI designer szoftver ismerete
  • Adobe Illustrator, Photoshop és Indesign ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Figma Design System ismerete
  • Unity ismerete
  • Adobe After Effects ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Lehetőség a legmodernebb technológiákkal való munkára
  • Ingyen kávé
  • Minden nyáron medence
  • Társas a jófej kollégákkal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott