Mérnöki feladatok ellátására munkatársat keresünk Pécsett

OPTIMALIS Kft.
Pécs
2019. 06. 19.

Az Optimalis Kft. munkatársat keres műszaki/mérnöki feladatainak ellátására.

Pécsre keresünk munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Műszaki feladatok ellátása, kivitezési projektek lebonyolításának szervezése, koordinálása.
  • Építések elszámolásához szükséges dokumentumok (számlák, építési napló, jelenléti ívek, beszámolók, stb.) alaki értékelése.
  • A napi jellegű munkák személyes, illetve számítógép előtti telefonos és internetes támogatása. A kivitelezés alatt lévő projektekkel kapcsolatosan beérkező e-mailek, faxok, levelek feldolgozása és továbbítása.
  • Kivitelezőkkel és alvállalkozókkal telefonon és e-mailen történő kommunikáció.
  • Excel táblák kezelése, pályázati adatlap kitöltése, szöveges magyarázatok elkészítése.
  • Műszaki tervek és költségvetések felülvizsgálata.
  • Helyszíni művezetés és koordináció
  • Árajánlatok bekérése és megversenyeztetése
  • Terepi munkavégzés: Felmérések elvégzése, fotódokumentáció készítése
  • Döntés előkészítés a döntéshozók részére.
  • Hatósággal és közmű szolgáltatokkal egyeztetések: építési hatóság, építés felügyelet, Tettye forrásház, E.ON, egyéb szakhatóságok.

Elvárások

  • Mérnöki/műszaki tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív, dinamikus munkatársat keresünk, akinek nem okoz gondot felvenni a telefont, ismerős és ismeretlen emberekkel beszélni.
  • Minimum technikusi végzettség.
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel), fax és scanner használatának ismerete.
  • Önálló munkavégzés
  • Mérnök munkatársunk felé elvárásunk a megfelelő megjelenés, kommunikáció, amellyel a céget az eddig megszokott és elvárt minőségben tudja képviselni Partnereink előtt.
  • Kreativitás és hatékony problémamegoldó képesség
  • Különböző szakágak koordinálása.

Előnyök

  • AutoCAD és/vagy ARCHICAD jártasság előny
  • ÉNGY és/vagy TERC ismerete előny

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés.
  • Egy kicsi, de jó hangulatú csapatot, ahol jól érezheti magát, ahol számíthat a támogatásra.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, egy szakterület mélyebb megismerését.
  • Piacképes jövedelem, amivel a biztonságát tőlünk megkapja és ha többet vár magától, azt is meg tudja teremteni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános