Az Alexandra Kiadó állást hirdet szerkesztő pozíció betöltésére

Cartaphilus Kft.
Pécs
2019. 06. 14.

A pécsi székhelyű Alexandra Kiadó szerkesztő munkatársat keres

  • ha jó az íráskészséged és a helyesírásod;
  • ha értesz a szöveggondozáshoz, és
  • érdekel a könyvkiadás;
  • beszélsz valamilyen idegen nyelven
  • ha az alaposság mellett kreativitás, lendületesség és gyakorlatias szemléletmód jellemez,
  • és szeretnél külsős vagy belsős szerkesztőként dolgozni az Alexandra Kiadó csapatában, akkor küldd el a szakmai önéletrajzodat és motovációs leveledet

a "JELENTKEZEM" gombra kattintva június 28-ig!

Feladatok

  • a kiadó által készített könyvek és marketinganyagok tartalmi, formai, stilisztikai és helyesírási ellenőrzése, javítása;
  • a szövegek egybevetése az eredeti szövegekkel, a fordítás ellenőrzése;
  • együttműködés a korrektorokkal, problémáik megoldása;
  • a kiadványok borítószövegeinek elkészítése.

Elvárások

  • a magyar nyelvtan és helyesírás szabályainak magabiztos ismerete;
  • számítógép-felhasználói és szövegszerkesztői ismeretek.

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános