Méréstechnikus kollégát keresünk Bólyra

Méréstechnikust keresünk Bólyra!

Fejlődési lehetőség, családias légkör, versenyképes fizetés, hosszú távú munka!

Feladatok

  • Ellenőrzési és mérési terv alapján szerszámcsere vagy hosszabb gyártásleállást követően az első gyártott termék vizsgálata.
  • Mérőeszköz programozása.
  • Gyártási minták mérése.
  • Vevői reklamációk hibaok-elemzésében való részvétel.
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése a vonatkozó előírások alapján.
  • Riportok, mérési jegyzőkönyvek készítése a mért értékekről.
  • Szériahibák felmerülése esetén, a minél gyorsabb hibamegszüntetés érdekében a felelősök azonnali értesítése.
  • Minőség-ellenőrzés, minőségi követelmények helyes értelmezése: rajzok, tűrések és illesztések, alak- és helyzettűrések, jelöletlen tűrések, élmegmunkálások, felületi minőség.
  • Bejövő áru ellenőrzése minőségügyi szempontból.
  • Statisztikák, kimutatások vezetése.
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Auditokon való aktív részvétel, a vállalat képviselete a területét érintő kérdésekben.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség VAGY
  • középfokú végzettség és minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office és internet felhasználói szintű ismerete
  • ERP ismeret,
  • metrológiai szaktudás
  • mérőeszköz felügyelete

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános