Személyes ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Pécs környéki területeinkre

Digitalink Kft.
Pécs
Bruttó 140 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 05. 21.

Cégünk személyes ügyfélszolgálati pozicióra keres megbízható munkatársat napi 8 órában. B kategóriás jogosítvány és saját autó feltétel.

Feladatok

  • Pécs és környékén lévő településeken kihelyezett ügyfélszolgálati munkakör.
  • személyes ügyfélszolgálat keretében ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása
  • számlaproblémák, panaszok kezelése
  • szerződéskötés, igények rögzítése, előfizetői szerződések módosítása

Elvárások

  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • kiemelkedő kommunikációs - és problémamegoldó képesség
  • precíz, szabályszerű munkavégzés
  • telefonos és/vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat
  • magabiztosan számítógép használat (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját autó

Előnyök

  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • támogató, lendületes csapat
  • folyamatosan fejlődő, szépülő munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • márciusi munkakezdési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott