Az MSB Zrt. pécsi irodája projektmenedzser munkatársat keresünk

Az MSB Zrt. pécsi irodája projektmenedzser munkatársat keresünk.

Fényképes önéletrajzot (referencialistával: eddig kezelt pályázattípusok, projektek, pénzügyi tervezési feladatok felsorolásával) és motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Pécs, Megye utca 7/1.

Feladatok

  • Fejlesztési projektek előkészítése, pályázatírás, tanulmányok készítése
  • Projektek lebonyolításának szakértői támogatása, projektirányítás és szervezés, általános menedzsment feladatok ellátása
  • Tanácsadói feladatok ellátása, ügyfélmenedzsment

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 1 éves releváns piaci szakmai tapasztalat (Európai Uniós pályázatírói, tanulmány/üzleti terv készítői, projektmenedzsment tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rendszerszemlélet
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, döntési képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Munkabírás, stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Angol nyelvtudás és nyelvhasználat előnyt jelent
  • Közgazdász diploma előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Munkaidő heti 40 óra (teljes munkaidő)
  • Kezdés megbeszélés szerint
  • Bérezés megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános