Pécsett senior project manager pozícióba álláslehetőség

W5 Kft.
Pécs
2019. 08. 23.

A W5labs a dél-dunántúli régió egyik legdinamikusan fejlődő webfejlesztő és kreatív ügynöksége.

Cégünk portfóliója folyamatosan bővült, így már a kezdeti web hosting mellett, egyedi, valamint WordPress weboldalak fejlesztésével, digitális grafikai megoldásokkal is foglalkozunk.

Sikereinket nem csak széleskörűen elismert hazai és nemzetközi ügyfeleink igazolják, de számtalan díjjal is büszkélkedhetünk, mint az OTP Business Nagykövet program melynél stabil működésünknek köszönhetően esett ránk a választás.

Feladatok

  • A hozzád tartozó projektek teljes körű lebonyolítása határidőn és költségtervezeten belül, az erőforrások leghatékonyabb felhasználásával.
  • A projekt költségvetésének folyamatos követése, optimalizálása és kereteken belül tartása.
  • A projektekhez tartozó teljes erőforrás menedzsment beleértve a tervezést, ellenőrzést és megvalósítást.
  • A projektek végrehajtásába bevont csapat átfogó irányítása.
  • A rendelkezésre álló minőségbiztosítási rendszer alkalmazása és az abban megjelölt célok kivitelezése meghatározott időkereteken belül ügyfelekkel és fejlesztőkkel napi szintű kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés.
  • Éves és középtávú tervezéshez szükséges információk begyűjtése.
  • Belső riportokhoz és elemzésekhez szükséges adatok szolgáltatása.
  • Belső rendszerekben való adminisztráció.

Elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (projekt menezdsment, account menedzsment, brand menedzsment, customer care, stb.).
  • Könnyen megérted és átlátod a komplex feladatokat.
  • Kiváló problémamegoldó képeséged van.
  • Kommunikatív és nyitott vagy, szívesen konzultálsz ügyfelekkel.
  • Tudsz, és szeretsz is csapatban dolgozni.

  • IT területen szerzett projektmenedzsment tapasztalat, vagy IT tudás/háttér.
  • Agilis szoftverfejlesztés ismerete.
  • Strong written, oral and communication skills in English.

Amit kínálunk

  • Részt vehetsz egy gyorsan fejlődő cég növekedésében.
  • Dolgozhatsz ismert cégek izgalmas projektjein.
  • Fiatalos csapat tagja lehetsz.
  • Kötetlen munkaidő – amennyiben számíthatunk rád a feladatok elvégzésében, a hol és mikort rád bízzuk!
  • Versenyképes bérezés, akár egyéni vállalkozóként is.
  • Kiemelkedő teljesítés esetén, bónusz lehetőség.
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség - vezető multinacionális cégeknél évtizedes tapasztalatot szerzett kollégáktól.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott