Gyakorlattal rendelkező könyvelőknek álláslehetőség Pécsett

Bővülő pécsi könyvelő irodánkba, teljes munkaidős könyvelői gyakorlattal rendelkező munkatárs jelentkezését várjuk!

Feladatok

  • Gazdasági társaságok és egyéni vállalkozások teljeskörű könyvelői feladatainak ellátása
  • Bevallások, adatszolgáltatások készítése (ÁFA, TAO, KSH)
  • Beszámoló összeállítása, zárlati feladatok elkészítése
  • Bérszámfejtésben való részvétel

Elvárások

  • Egyszeres és kettős könyvvitel ismerete
  • Minimum 3 éves aktív könyvelői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Excell, Word magabiztos kezelése
  • Naprakész adózási és adóügyi ismeretek
  • Rendszerszerű, analitikus gondolkodás
  • Precizitás, terhelhetőség

Előnyök

  • bérszámfejtési ismeretek
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • társadalombiztosítási és bérügyintéző, vagy szakelőadó képesítés
  • RLB program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, motivált támogató csapat
  • Nyugodt légkör
  • Jól felszerelt, igényes munkahely
  • Nagy ügyfékkörben mindenféle adózási forma megtalálható, így biztosítva a folyamatos fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános