Munkatársat keresünk építőipari feladatok ellátására Pécsett

London Consulting Kft.
Pécs
Bruttó 195 000 Ft - 195 000 Ft / óra
2019. 02. 21.

A pécsi telephelyű London-Consulting Kft a GINOP-5.2.4-16 pályázati konstrukció keretén belül munkatársat keres építési és bontási feladatok elvégzéséhez.

Ha úgy érzi, hogy szívesen dolgozna velünk, akkor fényképes önéletrajzát szíveskedjen elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra elküldeni!

Feladatok

  • Építési és bontási feladatok

Elvárások

A pályázati feltételeknek az alábbi személyek felelnek meg:

  • 25 évnél fiatalabb
  • OKJ végzettséggel rendelkező
  • oktatási intézmény nappali tagozatán nem folytat tanulmányokat
  • jelenleg nem dolgozik

Előnyök

  • Építőipari munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés
  • 13,5 hónapos határozott idejű munkaszerződés
  • fix havi jövedelem, bruttó 195.000 Ft/hó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános