Konyhai kisegítő állás a pécsi Lipóti pékség és kávézóba

W-Protect Kft.
Pécs
2019. 02. 19.

A pécsi Szliven áruházban található Lipóti pékség és kávézóba konyhai kisegítő munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • konyhai előkészületek elvégzése
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • szendvicsek elkészítése
  • részvétel a pékség kínálatában szereplő ételek elkészítésében
  • a konyha és a munkaterület folyamatos tisztán tartása

Elvárások

  • konyhai területen szerzett tapasztalat
  • két műszak vállalása (1 hét délelőttös, 1 hét délutános beosztás)
  • saját munkára és rendre, tisztaságra való igényesség
  • jártasság a konyhai munkálatokban

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség 6 vagy 8 órás munkaidőben
  • 2 műszakos munkavégzés
  • igényes munkakörnyezet
  •  pörgős munkakör, változatos feladatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos