Építész szerkesztő munkatársat keresünk Pécsett

Sz-Bau Bt.
Pécs
2019. 01. 30.

Építész szerkesztő munkatársat keresek alkalmi vagy folyamatos munkára megegyezés szerint.

Feladat:

  • Építész tervek feldolgozása Archicad prorgarmmal , 3d modellezés , irodai kapcsolódó munkák

Követelmény:

  • Épület szerkezetek alpos ismerete, (technikum vagy egyetemi képzettség)

Teljesítmény szintü Archicad és modellezői ismeretek, alkalmazkodói kézség, csapatmunkában való együttműködési kézség.

Eddigi munkáink az alábbi oldalán láthatók: www.szbau.hu

Feladatok

  • Építész tervek feldolgozása , épület felmérés

Elvárások

  • Teljesítmény szintü Archicad és modellezői ismeretek, alkalmazkodói kézség, csapatmunkában való együttműködési kézség

Előnyök

  • gyakorlati tapasztalatot igazolni vagy bemutatni

Amit kínálunk

  • Kellemes környezet , szakmai fejlődés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános