25 év alatti szerkesztőségi munkatársnak álláslehetőség Pécsett

Varga Média Kft.
Pécs
Bruttó 180 500 Ft - 250 000 Ft / hónap
2018. 09. 03.

A Varga Média Kft a GINOP-5.2.4-16-2016-00734 számú projektjének keretében való munkapályázata

Offline és online médiatermék-kiadással foglalkozó kiadó keres 1 fő 25 év alatti szerkesztőségi munkatársat.

Ha nem szereted a monoton munkavégzést, szereted, ha kreatív lehetsz, érdekel a média világa, szívesen és jól kommunikálsz emberekkel akkor Nálunk jó helyen jársz!

Cégünk 25 év alatti fiataloknak (pályakezdőknek is!) olyan munkaköröket kínál, amellyel egy kiadó teljes munkavégzésébe nyer betekintést, megannyi új kompetenciára tesz szert és piacképessé válik a megszerzett tapasztalokkal a munkavállaló. Hétfőtől péntekig való, heti 40 órás (napi 8 óraI munkavégzéssel, határozott idejű szerződéssel várunk, azonban célunk, hogy hosszútávon bővítsük cégünk bázisát, így a szerződés lejárta után mindkét fél elégedettsége esetén lehetőség nyílik a további együttműködésre.

És akkor jöjjön a lényeg;

  • Mindezért nettó (amit kézhez kapsz) 120 032 kezdőfizetés jár, ami alapbér, azaz ha ügyes vagy lehet több is! :)

Cégünk továbbá több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik zenei rendezvények szervezése, lebonyolítása és a rendezvényeken való zenei-előadás tekintetében (lemezlovas, dj), amely munkavégzésekbe szintén betekintést nyerhet a munkavállaló és ezzel több pénzt kereshet!

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a Jelentkezem gombra kattintva lehet.

Légy türelmes, válaszolni fogunk!

Feladatok

Tartalomfejlesztés: cikkírás, a kiadó sajtótermékeinek kreatív fejlesztése
Szerkesztőségi feladatok: adminisztráció, irodai feladatok, terjesztés koordinálás
Marketing: a kiadó termékeinek kreatívjainak tervezése, marketing-stratégia meghatározása a cég partnereinek
Sales: a cég partnereivel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben a cég székhelyén való munkavégzéssel, piackutatás, médiafigyelés

Elvárások

  • 25 év alatti munkavállaló
  • OKJ végzettséggel rendelkezik
  • ifjúsági garancia programban regisztrált / regisztrálható

Előnyök

Ha szeretsz és tudsz sokat (telefonon) beszélni