Kutatás-fejlesztés

A Pécsi Tudományegyetem Tudományos munkatársat/segédmunkatársat keres

Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 12. 04. 11:52

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozott időre, 2019.10.31-ig.

Megfelelő munakvégzés és eredményesség esetén hosszabbításra, akár határozatlan idejű közalkalmazotti szerződésre van lehetőség.

Pályáztatás határideje: betöltésig folyamatos

Első elbírálás: 2019.01.15.

Betölthető státuszok:2-3

Feladatok:

Önálló tudományos kutatómunka a következő kettő közül minimum 1:

1, emlőtumor(4T1) és/vagy nefrológiai (ischemia-reperfúzió, subtotális nefrektómia,veseátültetés) állatmodellek(egér, patkány) kivitelezése, állatok kezelése(iv,ip,sc) és funkcionális vizsgálatok(vérnyomás mérés, vizelet gyűjtés)végzése

2, molekuláris biológiai(ELISA, qPCR, FACS, NGS, MS) és klinikai kémiai(serum,vizelet) vizsgálatok kivitelezése

Továbbá: irodalmazás, meta-analízis készítése, közlemények írása(vezető kutató segítségével)

Elvárások:

  • Természettudományos egyetemi, bármilyen orvosi vagy természettudományos MSc végzettség
  • PhD regisztráció vagy annak vállalása vagy meglévő fokozat
  • angol nyelvismeret
  • állatkísérletekben és/vagy molekuláris biológiában szerzett jártasság vagy legalább alapelvek ismerete

Előnyök:

  • már elnyert PhD fokozat
  • laboratóriumban(kutató vagy diagnosztikai)szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Juttatások:Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.