Informatikus állás Svájcban német nyelvtudással

T&H Consulting Agentur

Bruttó 2 500 000 Ft - 3 000 000 Ft / hónap
2018. 11. 29.

Fejvadász irodánk fő jellemzői:

  • IT, mérnök és egészségügyi állásokra specializálódtunk
  • irodánk Svájcban található, magyar vezetőséggel
  • adatbázisunkban több száz ajánlat szerepel!!
  • Svájc német nyelvterületére közvetítünk
  • a közvetítés ingyenes
  • saját szerkesztésű, 21 oldalas információs anyaggal segítjük az integrációt

Várjuk pályázati anyagát a:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva vagy online a weboldalon található űrlapon

(PDF formátumban önéletrajz, oklevél, ha van: nyelvvizsga igazolás, referencia)

Feladatok

Fejvadász irodánk megkeresi az Ön végzettségének és szakmai tapasztalatának leginkább megfelelő állást.

A feladatokról az adatbázisba való felvétel után tudjuk részletesebben tájékoztatni.

Elvárások

  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • német kommunikációs szintű nyelvismeret

Előnyök

  • angol kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • karrierlehetőség
  • magas kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános