Partnerkapcsolati munkatársnak álláslehetőség Pécsett

Szeretnéd magad egy új területen kipróbálni és megismerni a legújabb technológiákat?

Holland/Francia/Német nyelvtudásod kifogástalan és az angol sem jelent gondot?

Amerikai központtal rendelkező multinacionális nagyvállalat pécsi irodájába keresünk új kollégákat anyanyelvű ügyfelek támogatására.

Feladatok

  • Holland/Német/Francia anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás.
  • Segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) és egyszerűbb technikai (first level szintű) problémák megoldása.
  • Komplexebb esetek továbbítása a seniorabb kollégáknak, egyeztetés a társcsoportokkal.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • holland/német/francia folyékony nyelvtudása
  • angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk

  • nyelvek napi szintű használata anyanyelvi környezetben
  • nemzetközi csapat
  • versenyképes juttatási csomag (fix alapbér+cafeteria+bónuszok)
  • tréningek (soft skill, kommunikációs tréningek, nyelvi képzések)
  • gyümölcsnap, relax szoba, szülinapi torta