Betanított, fizikai munka

Optikai hálózatépítő munka B kategóriás jogosítvánnyal az ország különböző területein

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Az ország különböző területein
2018. 11. 08. 13:35

Az ország különböző területein internetes optikai hálózat építéssel foglalkozik cégünk.

Közös oszlopsoros hálózaton optikai  kábelek felhelyezésével, kötődobozok rögzítésével valamint optikai szálak kötésével (szálhegesztéssel) foglalkoznak kollégáink.

Betanított munka, tehát semmilyen szakmai előélettel nem szükséges rendelkeznie.Lényeges,hogy a munkavégzés nem Pécshez kötött.

Feladatok:

  • optikai kötődoboz rögzítés
  • szálkötés
  • napi munka dokumentáció

Elvárások:

Kizáró okok:

  • színtévesztés
  • tériszony

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.