Kereskedelem, értékesítés

Eladói állás Pécsett jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 11. 08. 09:01

A tokstop Pécsen, az Árkád Bevásárlóközpontban lévő üzletébe keres eladót.

Munkavégzés helye:

  • Pécs, Árkád Bevásárlóközpont

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és rövid motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattitnva.

Feladatok:

  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Telefontartozékok értékesítésé
  • Kijelzővédő fólia/üveg felhelyezése

Elvárások:

  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez.
  • Meggyőző, kedves fellépés, magas szintű vevőközpontúság.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem.

Előnyök:

  • Német vagy angol nyelvtudás (de nem feltétel).
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.