Adminisztráció, irodai munka

Nyelvtanári végzettséggel a Bonus Nyelviskola Pécs irodavezető – ügyfélszolgálati munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 11. 07. 14:04

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, érdekelnek az idegen nyelvek, szereted az önállóságot és a változatos munkát, legyél tagja egy klassz csapatnak!

A Bonus Nyelviskola Pécs irodavezetőt – ügyfélszolgálati munkatársat keres.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a tanulókkal személyesen, telefonon, emailben
  • tanfolyamokkal kapcsolatos tájékoztatás, beiratkozások intézése, tanfolyamok szervezése
  • tanfolyamok, tankönyvek értékesítése
  • oktatók munkájának támogatása, felvételi beszélgetéseken való részvétel
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • honlap, Facebook rendszeres frissítése

Elvárások:

  • közvetlen, talpraesettmotivált személyiség
  • felsőfokú végzettség (nyelvtanári előny)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • számítógép magabiztos használata
  • 35 év alatti életkor
  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség főállásban
  • változatos mindennapok és feladatok
  • kényelmes időbeosztás
  • igényes, kellemes munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • megbecsülés, családias légkör

Várjuk fényképes önéletrajzodat elérhetőséggel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.