Angol nyelvtanárt keres a Bonus Nyelviskola Pécs

Ha jól beszéled a nyelvet, van érzéked a tanításhoz, esetleg már némi tapasztalatod is, közvetlen személyiséggel bírsz és képes vagy másokat motiválni, legyél tagja egy klassz csapatnak!

A Bonus Nyelviskola Pécs angol nyelvtanárt keres, óraadónak.

Ha még nem tanítottál, de nyelvszakos vagy, és érzel magadban tehetséget, szintén várunk egy elbeszélgetésre.

Feladatok

  • Angol nyelv oktatása motivált felnőtteknek, kiscsoportos vagy egyéni képzési formában. Napszak, heti óraszám, intenzitás, csoportszint megbeszélés szerint.

Elvárások

  • kitünő angolnyelv-tudás
  • közvetlen, talpraesettmotivált személyiség
  • felsőfokú végzettség (nyelvtanári előny)
  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság
  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előnyök

  • kommunikációképesség egyéb nyelven

Amit kínálunk

  • kedvező óradíj
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok
  • igényeid szerinti időbeosztás
  • igényes, kellemes munkakörnyezet Pécs belvárosában
  • megbecsülés, családias légkör
  • nem szükséges: számlaképesség

Várjuk fényképes önéletrajzodat elérhetőséggel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános