Élhajlítógép kezelőt keres megbízható pécsi cég

Lemeztechnika Kft.
Pécs
2018. 10. 18.

A Lemeztechnika Kft. 2001 óta működő, folyamatosan fejlődő, lemezmegmunkálással, hegesztett szerkezetek gyártásával foglalkozó cég. A vállalat beruházásokkal és pályázati források bevonásával folyamatosan fejleszti gyártási technológiáját és az üzemi területek méreteit.

Pécsi gyártóüzemünkbe azonnali munkakezdéssel, hosszú távra

ÉLHAJLÍTÓGÉP KEZELŐT

 keresünk.

Munkavégzés helye: 7636 Pécs, Déri Miksa u. 1. (Déli Ipari Park)

Munkaidő: teljes munkaidő

Jelentkezni lehet: Fényképes önéletrajz megküldésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, vagy személyesen 8.00 és 14.30 között a helyszínen.

Kérjük, írja bele a jelentkezésébe, hogy a megpályázott pozíció az ÉLHAJLÍTÓ!

Feladatok

Feladatok:

  • a saját termelőrészleg részére, illetve vevői megrendelésre gépi élhajlítási feladatok elvégzése műszaki rajz alapján
  • alapanyagok ellenőrzése,
  • élhajlító gép kezelése, megelőző karbantartása, napi karbantartási feladatok elvégzése
  • a munkavégzés dokumentálása

Elvárások

Elvárások:

  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  •  műszaki rajz olvasási képesség

Előnyök

Előny: lemezmegmunkálási tapasztalat

Amit kínálunk

Juttatások:

  • bér megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • munkavállalói jogviszony
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • 1 műszakos munkarend
  • munkaruha (3 hónap próbaidő után)