Betanított, fizikai munka

Kővágószőlősi telephelyen udvaros munkakörben álláslehetőség

Munkavégzés helye: Kõvágószõlõs
Fizetés: Bruttó 200000 - 0 / hónap
2018. 10. 11. 12:26

Gépgyártó cég  udvaros munkakörben keres munkatársat kővágószőlősi telephelyére.

Teljes munkaidős, határozatlan időre szóló szerződést  kínálunk.

Pécsi, komlói, környékbeli jelentkezők önéletrajzait is várjuk!

Feladatok:

  • a telephely karbantartásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • egyszerű javítási feladatok ellátása (zárak, nyílászárók javítása, zsírzása)
  • fűnyírás, a növényzet metszése
  •  favágás ás  a műhelyek fűtése igényeknek megfelelően
  • a téli időszakban síkosságmentesítés, jégmentesítés
  • a kutyák etetése
  • a raktárban a beérkező áru lerakodásában, illetve a kimenő áru felrakodásában segíteni

Elvárások:

  • korrekt, lekiismeretes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Targoncakezelői jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • 1 műszakos munkarend
  • útiköltség térítés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése