Szakmunka

Autószerelő és karosszéria lakatos munkatársat azonnali kezdéssel keresünk Pécsett

Munkavégzés helye: Pécs
2018. 10. 11. 09:29

Autószerelő, és karosszéria lakatos munkakörbe gyakorlattal rendelkező, egyben pályakezdő, vagy kevés szakmai múlttal bíró munkatársakat keresünk.

A célunk alapvetően a meglévő létszám növelése.

Cégünk Pécs egyik legrégebbi 1977 óta működő autójavító vállalkozása.

Garantált a biztos munkahely, a biztos bérezés, és a megfelelő munkakörülmények.

Bérezés megállapodás részét képezi, a szakmai tudás függvényében.

Feladatok:

  • Általános szervizek elvégzése.
  • Karosszéria lakatos munkakörbe jellemzően biztosítós munkák, karambolos gépkocsik javítása.

Elvárások:

  • Keresünk akár pályakezdő, vagy kevés gyakorlattal rendelkező karosszéria lakatos munakerőt.
  • Autószerelő munkakörbe gyakorlattal rendelkező kollégát.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, biztos fizetés, az elvárásoknak megfelelő munkakörülmények.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése