Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki előkészítő munkakörben álláslehetőség Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 10. 10. 11:21

Dinamikusan fejlődő építőipari generál kivitelező cég Műszaki előkészítőt keres pécsi irodájába.

Jelentkezés módja fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Költségvetés-árajánlat készítése
  •  Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
  •  Bekerülési költség meghatározása
  •  Mennyiségi számítások
  • Műszaki tartalom meghatározása
  •  Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  •  Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Tervek, költségvetések, műszaki paraméterek alapján alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, alvállalkozók felkutatása
  • Generálkivitelezői, alvállalkozói szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú – minimum - középfokú végzettség
  •  MS Office programok kiváló ismerete – Excel kiemelten
  •  Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  •  Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  •  Tervező programok felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • Költségvetés-készítő programok ismerete
  •  Szakmai tapasztalat
  •  Felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.